alien-army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
alien-army

vanzemaljac
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi

Ići dole 
+6
Urban_girl
Sephiroth
vanzemaljac
Vanzemaljac II
Superman
Ganderoleg
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Ganderoleg
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Ganderoleg


Muški
Broj poruka : 145
Godina : 115
Lokacija : Eternija
Zanimanje : Sorcerer
Interes : BlackMagic, Necromancy...
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeSre Jun 20, 2007 11:32 pm

Evo par screenova iz moje very low budget igre pravljene prema crtanoj seriji iz '80-tih "Masters of the Universe". Igra je jos uvek u fazi razvoja.

Pored mene na njoj rade jos dva lika:
Dodatni Level Designer(buraz kreatora ovog sajta) & lik za 'ziku Smile

Specificnost igre je ta da ce pored kompletnog 3D okruzenja svi likovi u igri biti 2D. Tako ce se najbolje ocuvati identitet originalnih karaktera iz same crtane serije. Videcemo kako ce proci citava stvar Smile

BTW- Igra je radjena na 3DGameStudio platformi koja koristi Conitec Engine baziran na Quake III Game Engine-u.

BTWBTW- Screenovi su u originalu 1024/768 ali sam ih zbog foruma shrinkovao na 800/600 (zato su malo mutni).

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Hodnik11

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Holic011

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Tronso10
Nazad na vrh Ići dole
Superman
xilien alien
Superman


Muški
Broj poruka : 880
Godina : 37
Lokacija : Lake Kizaki
Datum upisa : 15.10.2006

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeČet Jun 21, 2007 12:55 am

Ne izgleda lose iako je vlb i u ranoj fazi razvoja. Zelim ti uspeha.
Iako sam to veoma davno gledao, zar se radnja u "Masters of the Universe" uglavnom nije desavala u eksterieru(mozda gresim), tj. oce li biti eksteriera?
BTW spomenuo si sajt, ali nigde ne vidim da si ga naveo ili stavio link.
Nazad na vrh Ići dole
http://crtam4fun.deviantart.com
Ganderoleg
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Ganderoleg


Muški
Broj poruka : 145
Godina : 115
Lokacija : Eternija
Zanimanje : Sorcerer
Interes : BlackMagic, Necromancy...
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeČet Jun 21, 2007 2:12 am

Hvala za podrsku- ovo su prvi screenshotovi koje sam izbacio na net Smile

Sajt 3DGameStudia je na adresi http://www.3dgamestudio.com/ a glavni MOTU sajt je na http://www.he-man.org/. Nisam jos uvek digao sajt za samu igru jer mi je glupavo da ista postavljam dok ne doguram bar do 50-60% citave stvari.

Sto se tice outdoorsa...nesto sam mislio da ga izbegnem ako budem do kraja u vlb modu- ako igra bude naisla na interes sponzora pa se iz downloadable-shareware proizvoda pretvori u retail proizvod onda je to skroz druga prica. Onda bih prosirio i tim i igru i sta god. Ovako je to manje-vise tipicna ds aplikacija predvidjena za Americko-Kanadsko shareware trziste.

Evo i par mojih 2D He-man koncept crteza. Mozda kasnije stavim i neke animacije ako budem imao vremena Smile

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Heman010
Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Heman011
Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Heman012
Nazad na vrh Ići dole
Vanzemaljac II
mysterian alien
mysterian alien
Vanzemaljac II


Muški
Broj poruka : 6
Lokacija : Pjongjang,Severna Koreja
Zanimanje : Vanzemaljčev brat
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeČet Jun 21, 2007 4:13 am

Citat :
Pored mene na njoj rade jos dva lika:
Dodatni Level Designer(buraz kreatora ovog sajta) & lik za 'ziku

To sam ja Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Biggrin

Uzgred,ja radim na nivou koji je smesten u podzemni svet.

Nazalost,trenutno ne mogu da ponudim nijedan screenshot. No
Nazad na vrh Ići dole
vanzemaljac
Alien army leader
Alien army leader
vanzemaljac


Muški
Broj poruka : 3298
Godina : 31
Lokacija : alien army
Zanimanje : dizanje tegova
Interes : kompovi i ostala tehnika
Datum upisa : 12.10.2006

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeČet Jun 21, 2007 2:30 pm

ja imam onaj 3d prostor sto s radio u game makeru i one animacije sto si radio od he mana
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alien-army.co.sr
Ganderoleg
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Ganderoleg


Muški
Broj poruka : 145
Godina : 115
Lokacija : Eternija
Zanimanje : Sorcerer
Interes : BlackMagic, Necromancy...
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeČet Jun 21, 2007 5:35 pm

E da- zaboravio sam da sam tvom burazu Vanzemaljcu II doneo i par animacija na cd-u sa GameMakerom Smile

Taj GM je totalni trash za 3D igre ali je za 2D igre skroz o.k. Mislim da je pored svih losih stvari kod njegovog 3D renderinga najveci problem osvetljenje- kad se stave izvori svetla igra grca kao da se renderuje Oblivion a i dalje izgleda smesno. Jedino sto sam ja stavljao, kad sam radio igru u GM-u, je fog kao neka vrsta pseudo-svetla(stvari u daljini se postepeno zatamnjuju).

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Gamema10

Sa GameStudiom je totalno druga prica- on nije sposoban da izrenderuje geometriju igre koja bi bila A kategorije ali je svetlo vise nego o.k. Mogu da se prave razni svetlosni efekti a kod statickog osvetljenja pretapanja razlicitih nijansi su skoro neprimetna.

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Predso10

P.S.
Samo na kraju da kazem da Vanzemaljac II ima najgotivnijeg avatara Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Lol Ja sam veliki postovalac lika i dela naseg buduceg kralja Kim Jong-ila Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Rock i nadam se da mi on nikada nece zavaliti nuklearku na gajbu Rolling Eyes jer sam ga ja uvek srdacno podrzavao. Samo tol'ko. Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Lol
Nazad na vrh Ići dole
Sephiroth
General
General
Sephiroth


Muški
Broj poruka : 402
Datum upisa : 15.10.2006

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeČet Jun 21, 2007 6:20 pm

Vanzemaljčev brat affraid
Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Haha2 Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Haha2 Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Haha2

ili ti vanzemaljac II Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Haha2

P.S. igra ne izgleda loshe...
Nazad na vrh Ići dole
Ganderoleg
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Ganderoleg


Muški
Broj poruka : 145
Godina : 115
Lokacija : Eternija
Zanimanje : Sorcerer
Interes : BlackMagic, Necromancy...
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeČet Jun 21, 2007 11:46 pm

Thanx Sephiroth- imas od mene besplatnu kopiju Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Lol

Evo jedne 2D animacije koju sam crtao jos dok sam radio sa GameMaker-om. Nije sredjena ali je o.k. sto se tice samog pokreta.

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Gif02_10

Ovo je isto dobra fora: na monitorima se vrte 2D animacije koje sam rippovao iz crtanog filma(Prilaz dvorcu&Izlaz u dvoriste)

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Manata11
Nazad na vrh Ići dole
Superman
xilien alien
Superman


Muški
Broj poruka : 880
Godina : 37
Lokacija : Lake Kizaki
Datum upisa : 15.10.2006

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeČet Jun 21, 2007 11:58 pm

Mene vise zanimaju particle efekti Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Blush
Nazad na vrh Ići dole
http://crtam4fun.deviantart.com
Ganderoleg
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Ganderoleg


Muški
Broj poruka : 145
Godina : 115
Lokacija : Eternija
Zanimanje : Sorcerer
Interes : BlackMagic, Necromancy...
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimePet Jun 22, 2007 12:59 am

Na GameStudio sajtu ima program koji moze da se skine za dz: EasyParticle 3.1. Mislim da moze da exportuje u par formata ali nisam siguran- u samom GS-u radi ko zmaj i totalno je prost.

Na ovom screenu sa monitorima se vidi malo moj particle u desnom uglu- kao neka levitirajuca energetska izmaglica. Evo ga screen kako izgleda u editoru EasyParticle-a.

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Partic10

U njemu sam pravio i efekat vatre (doduse ova scena ne postoji vise u igri jer sam krenuo da redizajniram taj deo nivoa)Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi C018

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Vatra010
Nazad na vrh Ići dole
Ganderoleg
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Ganderoleg


Muški
Broj poruka : 145
Godina : 115
Lokacija : Eternija
Zanimanje : Sorcerer
Interes : BlackMagic, Necromancy...
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimePet Jun 22, 2007 1:12 am

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Lol Tek sam sad provalio da mi se ovaj He-man Gif ne mice Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Lol
Ovi chobani sa https://servimg.com mi Gif pretvaraju u Jpg Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi C018 Mozda je previse velika za Gif ili sta god Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Confused Videcu sutra sta se desava sa tim shitom.
Nazad na vrh Ići dole
Ganderoleg
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Ganderoleg


Muški
Broj poruka : 145
Godina : 115
Lokacija : Eternija
Zanimanje : Sorcerer
Interes : BlackMagic, Necromancy...
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeNed Jun 24, 2007 2:15 am

Konacno ga prihvatise u Gif formatu- kapiram da je problem bio u velicini Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Biggrin
Evo kako to izgleda animirano:

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Gif0210.Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Gif0310

Samo jos jednom kazem da crtez i boju nisam sredio do kraja- bilo mi je bitno da je pokret o.k.

BTW- Sve je crtano na papiru pa onda skenirano i poredjano u AdobeImageReady-u.
Nazad na vrh Ići dole
Urban_girl
mysterian alien
mysterian alien
Urban_girl


Ženski
Broj poruka : 76
Lokacija : where u r not =)
Interes : dance,music...
Datum upisa : 23.02.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimePon Jun 25, 2007 4:39 pm

simpa izgleda....moj brat je imao figurice(sada su verov. negde u podrumu)
Nazad na vrh Ići dole
Superman
xilien alien
Superman


Muški
Broj poruka : 880
Godina : 37
Lokacija : Lake Kizaki
Datum upisa : 15.10.2006

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimePon Jun 25, 2007 5:36 pm

Urban_girl ::
simpa izgleda....moj brat je imao figurice(sada su verov. negde u podrumu)

Ja sam kao mali imao action figuru i plasticni mac.
Nazad na vrh Ići dole
http://crtam4fun.deviantart.com
Ganderoleg
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Ganderoleg


Muški
Broj poruka : 145
Godina : 115
Lokacija : Eternija
Zanimanje : Sorcerer
Interes : BlackMagic, Necromancy...
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimePon Jun 25, 2007 5:49 pm

Urban_girl ::
simpa izgleda....moj brat je imao figurice(sada su verov. negde u podrumu)
Thanx lol! Ja sam u citavoj GameDevelopment prici od skorije pa mi je super kad nailazim na pozitivne reakcije Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Biggrin
Superman ::
Ja sam kao mali imao action figuru i plasticni mac.
Masters figurice dostizu fine cene na netu ako su u dobrom stanju. Ako niste emotivno vezani za njih(mada ako su bile vase mislim da nije moguce da niste emotivno vezani Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Biggrin ) i ako su u o.k. stanju (ako u podrumu nema suvise vlage Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Lol ) mogu da se prodaju na eBay-u ili preko MOTU sajtova za dosta evrica Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Banana
Nazad na vrh Ići dole
Superman
xilien alien
Superman


Muški
Broj poruka : 880
Godina : 37
Lokacija : Lake Kizaki
Datum upisa : 15.10.2006

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimePon Jun 25, 2007 5:55 pm

Ganderoleg ::
Urban_girl ::
simpa izgleda....moj brat je imao figurice(sada su verov. negde u podrumu)
Thanx lol! Ja sam u citavoj GameDevelopment prici od skorije pa mi je super kad nailazim na pozitivne reakcije Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Biggrin
Superman ::
Ja sam kao mali imao action figuru i plasticni mac.
Masters figurice dostizu fine cene na netu ako su u dobrom stanju. Ako niste emotivno vezani za njih(mada ako su bile vase mislim da nije moguce da niste emotivno vezani Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Biggrin ) i ako su u o.k. stanju (ako u podrumu nema suvise vlage Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Lol ) mogu da se prodaju na eBay-u ili preko MOTU sajtova za dosta evrica Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Banana

Steta. Ja sam svoje rastavio na subatomske cestice.
Nazad na vrh Ići dole
http://crtam4fun.deviantart.com
Ganderoleg
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Ganderoleg


Muški
Broj poruka : 145
Godina : 115
Lokacija : Eternija
Zanimanje : Sorcerer
Interes : BlackMagic, Necromancy...
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeSub Jul 07, 2007 2:36 pm

Juce sam bas zavrsio glavno raskrsce na spratu dvorca na Eterniji iz koga se ide za sobe i dole za tron sobu i holove Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Banana
Hol je dizajniran tako da ima otvoren krov kroz koji se vidi i deo zidine dvorca ali... cini mi se da bi zidina trebala da ima malo vise detalja Rolling Eyes
Ili je i ovako o.k.?

Hol iz koga se ide za sobe...

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Hol_0110

Pogled na gore otkriva zid dvorca koji je mozda malo previse low-poly?...

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Hol_0210
Nazad na vrh Ići dole
Superman
xilien alien
Superman


Muški
Broj poruka : 880
Godina : 37
Lokacija : Lake Kizaki
Datum upisa : 15.10.2006

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeSub Jul 07, 2007 7:55 pm

Prvo, primetio sam neko prelamanje:
Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Holvo2

Jeste low poly. Uglavnom to mislim na one "krivulje".

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Snapshot20070707155007byg8
Nazad na vrh Ići dole
http://crtam4fun.deviantart.com
Ganderoleg
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Ganderoleg


Muški
Broj poruka : 145
Godina : 115
Lokacija : Eternija
Zanimanje : Sorcerer
Interes : BlackMagic, Necromancy...
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeNed Jul 08, 2007 12:29 am

Eto ne bih ni provalio da mi se prelamaju poligoni Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Wallbash
Ne vredi- stvarno mora neko drugi da pregledava sta covek uradi jer kad radis(a posebno kad radis sve kao ja)promaknu ti stvari
Thanx na kritici lol!

Btw- Ova scena na tvom screenu je takodje low-poly ali je koliko ja vidim dodat Bloom Shader i na zidu odradjen Bump Mapping pa izgleda do jaja Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Biggrin
GameStudio podrzava i shadere i mapping ali posto je ipak shit od engina dosta usporava frame rate kada se te tehnike primene. Ipak mislio sam i sam da se malo zezam sa tim na par mesta Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Superman
xilien alien
Superman


Muški
Broj poruka : 880
Godina : 37
Lokacija : Lake Kizaki
Datum upisa : 15.10.2006

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeNed Jul 08, 2007 11:38 pm

Citat :
Quake III Arena is a Deathmatch based first person shooter from the gaming giants idSoftware. It has a beautiful graphics engine, that has been the basis for many other retail games such as Star Trek: Elite Force, and American McGee's Alice. It was the first graphics engine to enable curves to be created, rather than lots of polygon flat shapes placed close together.

Quake 3 engine se dobro snalazi sa krivim objektima. Primer:

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Quake3_gameplay_ss

Nepreteran broj poligona. I ako neki stub, naprimer, ima 16 poligona. Kako se igrac od njega udaljava broj poligona se smanjuje na 4-8.
Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Q3dm1vis2

Ako toga nema, uvek mozes da lowpoly objekte sakrijes.
Naprimer:
1. Smestis is na neko daleko i nedostizno mesto
2. Prikrijes ih senkom, maglom, dimom, staklom, vodom...
3. Zaposlis igraca toliko da i ne primeti
4. Kombinacija navedenog
Nazad na vrh Ići dole
http://crtam4fun.deviantart.com
Vanzemaljac II
mysterian alien
mysterian alien
Vanzemaljac II


Muški
Broj poruka : 6
Lokacija : Pjongjang,Severna Koreja
Zanimanje : Vanzemaljčev brat
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeUto Jul 10, 2007 8:03 am

Ganderoleg ::
Juce sam bas zavrsio glavno raskrsce na spratu dvorca na Eterniji iz koga se ide za sobe i dole za tron sobu i holove Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Banana
Hol je dizajniran tako da ima otvoren krov kroz koji se vidi i deo zidine dvorca ali... cini mi se da bi zidina trebala da ima malo vise detalja Rolling Eyes
Ili je i ovako o.k.?

Hol iz koga se ide za sobe...

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Hol_0110

Pogled na gore otkriva zid dvorca koji je mozda malo previse low-poly?...

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Hol_0210

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Rock Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Rock Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Rock Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Rock Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Eyes2 Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Eyes2 Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Eyes2
Nazad na vrh Ići dole
Ganderoleg
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Ganderoleg


Muški
Broj poruka : 145
Godina : 115
Lokacija : Eternija
Zanimanje : Sorcerer
Interes : BlackMagic, Necromancy...
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeUto Jul 10, 2007 2:08 pm

Znaci mislis da je ipak previse low-poly lol!
Zezam se Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Biggrin Super je sto ima nekog na forumu ko kapira development problematiku.
Stvarno je previse mali broj poligona na lukovima- to vec sredjujem, a resio sam i da malo zakomplikujem gornje siljke. Ortak mi je sinoc predlozio i puzavicu.

GS ima dva graficka editora- Wed (world editor) & Med (model editor). Samo Med podrzava curves tehnologiju u punom smislu dok je u Wed-u moguce dobiti nesto slicno manipulacijom vertexa na primitive objektu.

Sto se tice smanjivanja i povecavanja broja poligona zavisno od udaljenosti(Level of detail-LOD)to je naravno moguce odraditi ali kod GS-a tu postoji jedan problem oko statickog i dinamickog osvetljavanja objekata. Ne bih sad da davim oko toga ali u izboru izmedju LOD-a i gotivnog statickog osvetljavanja odlucio sam se za svetlo Rolling Eyes (Naravno u pitanju je izbor za indoor nivoe)

Za VanzemaljcaII:
Thanx VanzemaljcheII- ...and may the smurfs be with you Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi C018
Nazad na vrh Ići dole
Vegeta
Seatopian alien
Seatopian alien
Vegeta


Muški
Broj poruka : 464
Godina : 30
Lokacija : NBG-paviljoni
Zanimanje : Feel free to die
Interes : Feel free to die ...
Datum upisa : 14.10.2006

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeČet Jul 12, 2007 4:31 pm

E bro igra izgleda bas full... jedino kakva ce biti igrivost i sto manje bugova i naravno da bude dugacka igra a ne nesto za manje od dan predjem ...
Nazad na vrh Ići dole
Ganderoleg
hunter nebula alien
hunter nebula alien
Ganderoleg


Muški
Broj poruka : 145
Godina : 115
Lokacija : Eternija
Zanimanje : Sorcerer
Interes : BlackMagic, Necromancy...
Datum upisa : 20.06.2007

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeSub Jul 14, 2007 12:18 am

Thanx Veg lol!
Kapiram da bugova nece biti previse ali sto se tice duzine tu sam u DownLoadable limitu Rolling Eyes Ipak sigurno nece biti kraca od onoga sto predstavlja standard za ShareWare aplikaciju tog tipa.

Veceras mi je ortak zaduzen za 'ziku doneo nekoliko stvari u Wav i Mp3 formatu. Zipovao sam dva Mp3a i stavio na FileFront ako neko hoce da ih overi Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Cool
U zipu se nalazi preradjena glavna He-Man tema i glavna Skeletor tema i fajl zauzima oko 1.5Mb. Svi koji su nekada gledali Masterse sigurno ce prepoznati melodije Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Biggrin Autor je Gligorijevic Ivan- Gliga a sve je radjeno u programu FL Studio XXL V7.0.0
Mislim da za download nije potrebno preko 2 min ili cak manje.
Evo linka :

MastersMp3.zip
Nazad na vrh Ići dole
Impuls
milennian alien
milennian alien
Impuls


Muški
Broj poruka : 220
Godina : 38
Datum upisa : 15.11.2006

Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitimeSub Jul 14, 2007 1:34 pm

nije loshe Smile.Hey Ganderoleg,ajde mi poshalji te dve pesme u midi formatu...hocesh li?zelim neshto da probam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Empty
PočaljiNaslov: Re: Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi   Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Masters Of The Universe- Moja Low Budget igra u pripremi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Moja igra (catch the vanzemaljac)
» Novi Masters of the Universe film
» Omiljena igra
» omiljena db igra
» igra za testirajne reflexa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
alien-army :: Pc :: Razvoj igara-
Skoči na: