alien-army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
alien-army

vanzemaljac
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Preporucite Igru

Ići dole 
AutorPoruka
Impuls
milennian alien
milennian alien
Impuls


Muški
Broj poruka : 220
Godina : 38
Datum upisa : 15.11.2006

Preporucite Igru Empty
PočaljiNaslov: Preporucite Igru   Preporucite Igru Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 2:20 am

znate skoro sam nabavio Legend of Mana i Legend of Dragoon i shvatio koliko sam propustio...pa rekoh sebi daj da se napravi ova tema.Dakle ako znate neku (po vama) mnogo dobru igru,preporucite je.Dajte naslov,tip igre,i kratak opis Smile
Nazad na vrh Ići dole
Impuls
milennian alien
milennian alien
Impuls


Muški
Broj poruka : 220
Godina : 38
Datum upisa : 15.11.2006

Preporucite Igru Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporucite Igru   Preporucite Igru Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 2:48 am

Igra:Legend Of Mana (SPS)
Tip:RPG Battle(tuca)
Izdavac:Square Electronic Arts
Opis:U ulozi ste lika koji treba da postane heroj.Na pocetku birate deo mape na kojem ce se deshavati prica.Lik koga vi vodite nema apsolutno nikakvu istoriju ili pozadinsku pricu.Medjuti mozete ga voditi kroz 68(duuuuugih) quest-ova.Mozete izuciti 152 (ili 215 nisam siguran :P) borbene tehnike i sposobnosti.Na world map vi pravite lokacije.Po zavrshetku odredjenog quest-a dobijate artifakt od koga mozete napravit novi grad/lokaciju.Takodje mozete praviti i enchantovati oruzija,oklope,iteme,goleme i instrumente koje imaju odedjene moci(inst. su takodje vazni za dobijanje coin-sa od Duhova).Imate (cini mi se) 10 osnovnih razlicitih elemenata(i ne znam koliko sporednih) i veliku gomilu itema za craft-ovanje,tako da su kombinacije neogranicene.Broj oruzija i oklopa,kao i njihova raznovrsnost je veoma pristojna.Svako oruzije u zavisnosti sa kojom tehnikom ga kombinujete,dobijate nove moci.Kroz svaki quest vodicete odredjenu licnost sa sobom.Svaki quest ima svoju posebnu pricu.Takodje mozete imati i pet-ove(max. broj 5,jednog za voditi sa sobom),za koje vam je potrebno drvo koje ce vam radjati biljke.Znaci ima i bashtovanstva lol.Svaki pet moze da lvl-uje i razvijace se onako kako i cime ga budete hranili(svaka vocka ima svoje statistike).Broj lvl-a je neogranicen.I na kraju bitno za napomenuti igrica je odradjena anime fazonu,kompletno nacrtana.
(Mislim da sam nabroja sve osnovno)

moja ocena je 9/10
savet:ako ce te je igrati,nabavite sony joy-stik
Nazad na vrh Ići dole
 
Preporucite Igru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
alien-army :: Pc :: Igre-
Skoči na: