alien-army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
alien-army

vanzemaljac
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Jezive price

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
vanzemaljac
Alien army leader
Alien army leader
vanzemaljac


Muški
Broj poruka : 3298
Godina : 31
Lokacija : alien army
Zanimanje : dizanje tegova
Interes : kompovi i ostala tehnika
Datum upisa : 12.10.2006

Jezive price Empty
PočaljiNaslov: Jezive price   Jezive price Icon_minitimeUto Okt 31, 2006 9:14 pm

Ajd3e recite neku jezivu pricu,kad vidim neku recicu i ja neku
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alien-army.co.sr
Sephiroth
General
General
Sephiroth


Muški
Broj poruka : 402
Datum upisa : 15.10.2006

Jezive price Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezive price   Jezive price Icon_minitimeUto Okt 31, 2006 9:17 pm

Jednom liku koji je imao bezobrazan jezik... odsekao sam mu :tongue:
Nazad na vrh Ići dole
vanzemaljac
Alien army leader
Alien army leader
vanzemaljac


Muški
Broj poruka : 3298
Godina : 31
Lokacija : alien army
Zanimanje : dizanje tegova
Interes : kompovi i ostala tehnika
Datum upisa : 12.10.2006

Jezive price Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezive price   Jezive price Icon_minitimeUto Okt 31, 2006 9:20 pm

ne takve,jezive pricaj
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alien-army.co.sr
Sephiroth
General
General
Sephiroth


Muški
Broj poruka : 402
Datum upisa : 15.10.2006

Jezive price Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezive price   Jezive price Icon_minitimeUto Okt 31, 2006 9:22 pm

pa da si ga video posle toga najezio bi se Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Griwas
^MeTaLaC^
Griwas


Muški
Broj poruka : 127
Lokacija : Doboj(RS)
Zanimanje : fudbal!!!
Datum upisa : 14.10.2006

Jezive price Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezive price   Jezive price Icon_minitimeSre Nov 01, 2006 3:19 pm

haha
Jezive price Haha2
Nazad na vrh Ići dole
http://rammstein.blog.ba
vanzemaljac
Alien army leader
Alien army leader
vanzemaljac


Muški
Broj poruka : 3298
Godina : 31
Lokacija : alien army
Zanimanje : dizanje tegova
Interes : kompovi i ostala tehnika
Datum upisa : 12.10.2006

Jezive price Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezive price   Jezive price Icon_minitimeSre Nov 01, 2006 8:55 pm

evo ona prica koju sam reko da cu napisati,ovo je iz casopisa brava mada ga ne citam vise i odatle imam te neke horor price

Luda sreca

Studentski dom Uu Los Angelesu.Dve devojke koje su se tek upisale na fakultet dele jednu sobu i spadaju u onu retku grupu studenata koji ostaju u domu i preko praznika.Barem su pozvane na zurku koju organizuje nekoliko njihovih kolega.Bas u vreme kada je trebalo da krenu na zurku,jednoj od njih nije bilo dobro pa je odlucila da legne u krevet i ostane kod kuce.Druga je htela da ide na zabavu.Usupt se setila da je u sobi zaboravila puder.Kada se vratila,zatekla je mrak u sobi i tako zakljucila da njena cimerka uveliko spava.Da je ne bi probudila,u mraku je potrazila kutijicu sa puderom i nakon toga izasla iz sobe.Kada se nakon zurke vratila kuci,samo sto je nije strefio slog:njena drugarica je lezala mrtva u krevetu!Ali jos vise se sokirala kada je procitala poruku koja je bila ispisana karminom na ogledalu:"Sreca tvoja sto nisi upalila svetlo!"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alien-army.co.sr
Sephiroth
General
General
Sephiroth


Muški
Broj poruka : 402
Datum upisa : 15.10.2006

Jezive price Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezive price   Jezive price Icon_minitimeSre Nov 01, 2006 9:22 pm

Citat :
"Sreca tvoja sto nisi upalila svetlo!"
Jezive price Haha2 lol! :hahaha: Jezive price Badgrin :lol: Jezive price 25_04_20
Nazad na vrh Ići dole
Vegeta
Seatopian alien
Seatopian alien
Vegeta


Muški
Broj poruka : 464
Godina : 30
Lokacija : NBG-paviljoni
Zanimanje : Feel free to die
Interes : Feel free to die ...
Datum upisa : 14.10.2006

Jezive price Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezive price   Jezive price Icon_minitimeČet Nov 02, 2006 8:32 pm

vanzemaljac ::
evo ona prica koju sam reko da cu napisati,ovo je iz casopisa brava mada ga ne citam vise i odatle imam te neke horor price

Luda sreca

Studentski dom Uu Los Angelesu.Dve devojke koje su se tek upisale na fakultet dele jednu sobu i spadaju u onu retku grupu studenata koji ostaju u domu i preko praznika.Barem su pozvane na zurku koju organizuje nekoliko njihovih kolega.Bas u vreme kada je trebalo da krenu na zurku,jednoj od njih nije bilo dobro pa je odlucila da legne u krevet i ostane kod kuce.Druga je htela da ide na zabavu.Usupt se setila da je u sobi zaboravila puder.Kada se vratila,zatekla je mrak u sobi i tako zakljucila da njena cimerka uveliko spava.Da je ne bi probudila,u mraku je potrazila kutijicu sa puderom i nakon toga izasla iz sobe.Kada se nakon zurke vratila kuci,samo sto je nije strefio slog:njena drugarica je lezala mrtva u krevetu!Ali jos vise se sokirala kada je procitala poruku koja je bila ispisana karminom na ogledalu:"Sreca tvoja sto nisi upalila svetlo!"

Ja sam gledao film ali samo sto je njenu drugaricu neko davio pa je pomislila da se jebe sa deckom pa nije palila svetlo i ista stvar sa porukom Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vegeta
Seatopian alien
Seatopian alien
Vegeta


Muški
Broj poruka : 464
Godina : 30
Lokacija : NBG-paviljoni
Zanimanje : Feel free to die
Interes : Feel free to die ...
Datum upisa : 14.10.2006

Jezive price Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezive price   Jezive price Icon_minitimeSub Mar 17, 2007 3:22 pm

E vako ovo je istinuto
Ukleta kuca(u mom kraju al de su burzui)
Prica se da kad se srusila i kad je pocela da se opet zida radnici su poceli da ginu svakog dana koji su tu kuci zidali milslim da je bilo u novostima ispred imaju jedna kolica koja came tu oko 4 godine uopste nisu pomerena...
E sad ja sam juce bio tu i oseca se neka negativna energija(supeman nemoj o drozi i nemoj da skreces sa teme) trip je kako da se hladan vazduh probija kroz tebe... ... toliko o tome ko mi ne veruje nek pita ove iz kraja oni su samo gledali kako neki ginu... ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jezive price Empty
PočaljiNaslov: Re: Jezive price   Jezive price Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jezive price
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
alien-army :: Ostala sranja :D :: Knjizevnost-
Skoči na: